Menu
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Różaniec cnót Maryi (książka) - -, kategoria: Różaniec św., Wydawnictwo Flos Carmeli - 62206

0b6b0a5087ffc296332d48c6cb45428c
  • nowość
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 8,00 zł 8.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Różaniec cnót Maryi jest przeznaczony dla wszystkich, którzy pragną poznać i naśladować cnoty Matki Bożej. Przeznaczony jest szczególnie dla tych, którzy odziani Szatą Maryi - Szkap­le­rzem świętym - pragną przyoblec się w Jej cnoty, upodobnić się do Niej w postawach wewnętrznych i w zewnętrznym postępowaniu.


Dwadzieścia wybranych cnót Maryi połączo­nych z dwudziestu tajemnicami Różańca świętego można doskonale wykorzystać nie tylko w czasie indywidualnego odmawiania Różańca, lecz także na spotkaniach brackich lub spotkaniach modli­tew­nych innych grup maryjnych. Będąc połącze­niem rozmyślania o życiu i cnotach Matki Bożej z modlitwą różańcową - jako modlitwa błagalna o nabycie tychże cnót - jest doskonałą pomocą w indywidualnym przygotowaniu duchowym do przeżywania świąt maryjnych, szczególnie w czasie nowenny szkaplerznej (przed 16 lipca).


Różaniec cnót Maryi stanowi swoistą drabinę, składającą się z dwudziestu szczebli, gdzie u pod­stawy zostały umieszczone cnoty kardynalne a na samym jej wierzchołku cnoty teologalne (boskie) - wiara, nadzieja i miłość. Różaniec ten, podobnie jak drabina cnót, znajduje swoje uzasadnienie w Piśmie Świętym, nauce Kościoła i tradycji karmeli­tań­skiej. Obyśmy wszyscy wstępowali codziennie po tej Drabinie cnót Maryi i osiągnęli życie wiecz­­ne.

(Rh)

Pozycja warta polecenia.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl