Menu
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Mój święty rodak (książka) - ks. Jacek Stefański, kategoria: św.Józef, Wydawnictwo Sióstr Loretanek, 2023 r., oprawa miękka - 64329

  • promocja
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 26,00 zł

Cena regularna: 28,00 zł

26.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 28,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Niewielu kapłanów może powiedzieć, że św. Józef jest ich rodakiem w sensie dosłownym, czyli pod względem miejsca urodzenia, jak również i pochodzenia. Jednak o wiele ważniejsza jest bliskość duchowa w przyjaźni z Opiekunem Zbawiciela. Dzięki tej duchowej więzi z nim, każdy może liczyć na jego wstawiennictwo i pomocną interwencję oraz realizować drogę maryjną do świętości. Taka była droga, którą obrał św. Józef, przeczysty Małżonek Najświętszej Dziewicy.

Życzę zatem czytelnikowi, aby lektura tej książki z zawartymi w niej przemyśleniami biblijnymi pomogła mu pogłębić nabożeństwo do św. Józefa. Oby znajdujące się tutaj rozważania przyczyniły się do wzrostu miłości do tego wielkiego Patriarchy Nowego Przymierza. Niech św. Józef stanie się coraz bardziej znany i wysławiany, aby błogosławieństwo, którego udzielił w Fatimie sprowadziło na cały świat pokój i nadzieję w życie wieczne.

ks. dr Jacek Stefański, urodził się w 1966 roku w Izraelu. W 1982 roku wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie w Camden (New Jersey) otrzymał święcenia kapłańskie (1994). Potem posługiwał na terenie diecezji Camden jako wikariusz oraz kapelan szpitalny. W 2000 roku wyjechał do Polski i został kapłanem diecezji kaliskiej. Posługę duszpasterską rozpoczął jako wikariusz w parafii pw. św. Antoniego Padewskiego w Ostrowie Wielkopolskim. Cztery lata później został mianowany ojcem duchownym kleryków w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Kaliskiej, gdzie pełnił również funkcję wykładowcy Pisma Świętego oraz języka hebrajskiego. W roku 2016 przeniósł się do diecezji ełckiej i został kapłanem tejże diecezji. Obecnie posługuje jako rekolekcjonista i kierownik duchowny w Wigierskim Areopagu Nowej Ewangelizacji diecezji ełckiej w Wigrach. Należy do Stowarzyszenia Biblistów Polskich.
(Rh)

Pozycja warta polecenia.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl